کلینیک روانشناسی و توانبخشی پارسا   (Smart Brain )

” مرکز جامع سلامت روان “

کلینیک روانشناسی و توانبخشی پارسا (مغز عالی )، مرکزی جامع و تخصص در حوزه های مختلف سلامت روان و توانبخشی است که تلاش دارد با ارایه جدیدترین شیوه های مداخلات  روان درمانی و توانبخشی با کادری مجرب از اعضای هیات علمی دانشگاه  های معتبر کشور و متخصصان با تجربه و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا نظیر نوروفیدبک .بیوفیدبک، TDCS) ) و تجهیزات پیشرفته توانبخشی در بالاترین سطح خود ارایه خدمات دهد .

کلینیک پارسا با شعار کودکان با مغز عالی برای دو گروه از کودکان  یکی کودکان به هوش طبیعی برای تبدیل مغز خوب آنها به مغز عالی و دوم گروه های مختلف کودکان استثنایی از جمله کودکان با اختلالات رفتاری، کودکان بیش فعال  و کم توجه،  کودکان اوتیسم، کودکان فلج مغزی(Cp)، کودکان آهسته گام(Mr)، کودکان با اختلال یادگیری و سایرکودکانی که به هر دلیل و با هر شدتی از مسیر رشد طبیعی منحرف شده و یا رشد  آنها با تاخیر صورت گرفته است ارایه خدمات می دهد .

کودکان پس از معاینه  جامع اولیه توسط متخصص از مرحله تشخیص گذشته و به واحد های تخصصی درمان و آموزش ارجاع داده می شود .و روند درمانی با ویزیت های ماهانه پیگیری می شود .تیم های تخصصی مرکز در واحد های روان درمانی .تقویت هوش .کار درمانی ذهنی .کار درمانی جسمی بازی درمانی .تغذیه کودکان .خانواده درمانی . موسیقی درمانی .نوروفیدبک .بیوفیدبک .و .. به صورت کار تیمی خدمت رسانی می کنند .

thumbnail_IMG_9745
thumbnail_IMG_9750
thumbnail_IMG_9754
thumbnail_IMG_9755
thumbnail_IMG_9758
thumbnail_IMG_9774